fbpx

15 Minutowy Przewodnik Po Etapach Przebudowy (wideo)

Jeśli nie chcesz pogubić się w skomplikowanych projektach przebudowy lub rozbudowy oraz mieć uporządkowane wszystkie elementy istniejące, przeznaczone do rozbiórki oraz projektowane w budynku to polecam Ci narzędzie Etapy Przebudowy. Dzięki tej opcji jesteśmy w stanie jednym kliknięciem przełączać się pomiędzy różnymi etapami w projekcie oraz dowolnie i szybko dostosować ich grafikę do własnych potrzeb. Oprócz tego często korzystam z tego narzędzia, aby utworzyć kilka wariantów projektu bez konieczności tworzenia wielu dodatkowych kombinacji warstw.

15 minutowy przewodnik po Etapach Przebudowy

W filmie poniżej przedstawiam 3 zagadnienia dzięki którym będziesz w stanie sprawnie korzystać z Etapów przebudowy:

1. Tłumaczę jak nadać status przebudowy poszczególnym elementom w projekcie oraz stworzyć własne etapy przebudowy.

2. Wyjaśniam jak dostosować grafikę poszczególnych etapów przebudowy, aby elementy istniejące, przeznaczone do rozbiórki oraz projektowane wyglądały czytelnie i odpowiadały Twoim preferencjom.

3. Pokazuję w jaki sposób możemy wykorzystać to narzędzie, aby stworzyć kilka wariantów projektu i szybko przełączać się pomiędzy nimi. Moim zdaniem jest to lepszy sposób niż tworzenie kombinacji warstw, ponieważ nie musimy przerzucać wszystkich elementów w projekcie na jedną warstwę i zachowujemy większy porządek.

Jeśli po obejrzeniu wideo będziesz mieć jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało na kacper@akademiaarchicada.pl, odpisuję na wszystkie maile. 🙂

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim z innymi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

To również może Ci się spodobać:

Autor: Kacper Kłos

Autor: Kacper Kłos

Prowadzę biuro architektoniczne Kłos Studio. Współpracuję również z innymi pracowniami, gdzie na co dzień zajmuje się projektowaniem w ARCHICAD.
Ostatnio zacząłem też dzielić się wiedzą na blogu akademiaarchicada.pl oraz na youtube (Akademia Archicada).