Archicadowe [Q&A]- jak wykonać ścianę za pomocą profili złożonych ? [wideo tutorial]

Cześć, chciałbym podzielić się z Tobą kolejnym wpisem z serii Q&A, krótkich wpisów z tutorialem wideo, w których odpowiadam na przesłane pytania. Zapraszam do pisania na adres kacper@akademiaarchicada.pl jeśli masz jakieś pytania, z którymi nie możesz sobie poradzić. Jak tylko będę potrafił odpowiem na wszystkie wątpliwości.  Zachęcam również do zapoznania się z wcześniejszym wpisem z tej serii, w którym mówię jak wykonać przeszklenia w ścianach i stropach.

Tym razem napisał do mnie Patryk z pytaniem jak wykonać ścianę składającą się z kilku materiałów, tak jak na obrazku poniżej.

 

W fimie poniżej pokazuję jak wykonać takie ściany za pomocą narzędzia Profile Złożone. Wyjaśniam też, jak korzystać z modyfikatorów, aby móc dowolnie dostosowywać wysokości poszczególnych warstw w ścianie.  Mam nadzieję, że ten film będzie dla Ciebie pomocny, jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania pisz do mnie na adres: kacper@akademiaarchicada.pl

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim z innymi!

To również może Ci się spodobać:

Picture of Autor: Kacper Kłos

Autor: Kacper Kłos

Prowadzę biuro architektoniczne Kłos Studio. Współpracuję również z innymi pracowniami, gdzie na co dzień zajmuje się projektowaniem w ARCHICAD.
Ostatnio zacząłem też dzielić się wiedzą na blogu akademiaarchicada.pl oraz na youtube (Akademia Archicada).