Archicadowe [Q&A]- jak wykonać zakrzywiony strop ? [wideo tutorial]

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Tobą kolejnym wpisem z serii Q&A, krótkich wpisów z tutorialem wideo, w których odpowiadam na przesłane pytania. Zapraszam do pisania na adres kacper@akademiaarchicada.pl jeśli masz jakieś pytania, z którymi nie możesz sobie poradzić. Jak tylko będę potrafił odpowiem na wszystkie wątpliwości.  Zachęcam również do zapoznania się z wcześniejszym wpisem z tej serii, w którym mówię jak wykonać przeszklenia w ścianach i stropach.

Tym razem napisał do mnie Przemek z pytaniem jak wykonać zakrzywiony strop oraz nieregularną przegrodę strukturalną w wyciętym otworze w ścianie. Poniżej screen, przedstawiający jego problem.

W filmie poniżej pokazuję krok po kroku jak wykonać takie elementy. Zakrzywiony strop wykonałem na dwa sposoby: narzędziem profile złożone oraz narzędziem powłoka. Jeśli jesteś ciekawy w jaki sposób zrobić takie przekrycie zapraszam do obejrzenia tutorialu.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim z innymi!

To również może Ci się spodobać:

Autor: Kacper Kłos

Autor: Kacper Kłos

Prowadzę biuro architektoniczne Kłos Studio. Współpracuję również z innymi pracowniami, gdzie na co dzień zajmuje się projektowaniem w ARCHICAD.
Ostatnio zacząłem też dzielić się wiedzą na blogu akademiaarchicada.pl oraz na youtube (Akademia Archicada).